30 Mart 2015

Rival de loop - Catch my eye


   Uzuuuun zaman sonra yeni bir oje yazımla buradayım arkadaşlar ;) Bu ojeyi alalı birkaç ay oluyor aslında ama ilk kez sürdüm ve çok beğendim.Zaten dokulu oje sever bir insan olarak bu şaşırtıcı bir durum olmadı :) Işıltılı dokulu ojeleri ise daha bir çok seviyorum. Bu da çooook tatlı tonda mavi,içinde gümüş ışıltıları olan bir oje.Rival de loop Rossmann'ın kendi markalarından.Böyle yeni,ilginç ojeler çıkarıyor son zamanlarda.Ara sıra kontrol edin derim.Yeni çeşitler de gelmiş en son,dokulu,simli,duochrome,vs..tarzlarda ;) 2 kat sürdüm,yapısı gayet güzel.Fotoğraflar flaşsız,gün ışığındadır.

19 Mart 2015

Ufak kozmetik alışverişleri (Beautyjoint,Watsons,Gratis)

  Uzuuun bir mecburi aradan sonra selam arkadaşlar ! Fotoğraf makinemde sorun olduğu için maalesef bir süredir blogumla ilgilenememiştim.Fotoğraf çekemediğim için,blog kendi halinde kaldı doğal olarak.. Ama artık yepyeni bir makinem olduğu için bloga dönüşümü yaptım.Daha canlı ve net fotoğraflarla sizlerle olacağım ;) Ayrıca,tabi ki artık youtube videolarımı da yeni makinemle çekeceğim.Netlikten şüpheniz olmasın artık,çok mutluyum o yüzden :)


  Şimdi gelelim başlık konusuna.Beautyjoint sitesinden son aldığım birkaç parça ve 8 mart indiriminde Gratis/Watsons'tan aldığım 1er parça şeye :) Beautyjoint'ten sipariş vermemin asıl nedeni,geçen sene alıp,aşık olduğum Jordana mat ruj Berry'yi yedeklemekti.O ruj benim hayatımın bordo ruju oldu <3 :) Videolarımı izleyenler çok iyi bilecektir zaten hehehh.. Bir daha bulamama ihtimalime karşı da 2 tane daha alarak yedeklemek istedim.Ayrıca normal serisinden Blackberry adlı ruju ekledim sepete.Bu rujlar sadece 1,5 dolar arkadaşlar ve ambalajı hariç muhteşem rujlar benim için.Mat serisini şiddetle tavsiye ederim.Hem kurabiye kokuyorlar,hem dudakları fazla kurutmuyor,hem sürümü kolay,hem renkler güzel,daha ne olsun.Ambalajı maalesef çok dandik ama rujun güzelliğini görünce ambalajı inanın unutuyorsunuz :) Jordana ürünlerinden 2 tane daha aldım.Biri,daha önce aldığım allıklarının Toast rengi.Bende Sandalwood olan var ve bayılarak kullanıyorum.Bu allıkların da 20 küsur renk seçeneği var ve 2,5 dolarlar.Siyah kalem farını da,Flormar siyah kalem farım az kaldığı ve bir daha bulamayacağım için aldım.Solda görünen 2 ruj ise bir arkadaşa.
   Gratis'ten Wet 'n Wild Comfort zone paleti,en sonunda aldım :)) 11 tl.gibi bir fiyata düşmüşken ve sadece 1 tane kalmışken,bu bir işaret olmalı dedim hihihi.. Rimmel Stay matte transparan pudrayı da yine indirimde,baya tesadüfi bir şekilde yakaladım.Normalde bu pudrayı asla göremiyordum standda.Yine yoktu ama başka bir ürün rafında bırakılmış görünce,direkt kaptım :)