30 Nisan 2014

Flormar yeni seri ojeler (Jelly Look/Quick dry)

 
  Flormar gün geçtikçe yeni ürünler ve oje serileri çıkarmaya devam ediyor :)) Geçen gün elime geçen Flormar pakedimden de bu ciciler çıktı. 2 yeni oje serisi Jelly look ve Quick dry ;) Ayrıca sünger şeklindeki pratik aseton ile tırnakların soyulmasını önleyip,oje ömrünü uzatan ürünü Pure treatment top coat da paketteydi. Ojelerden 1 tanesini dün denedim,yarın postu blogta olacak :)


   Ojelerimizi her an her yerde,daha pratik çekilde silmemizi sağlayacak Easy&Go sünger aseton ve Pure treatment top coat .. Asetonun kokusu biraz ağır ama çok güzel bir orkide kokusu :)


Bu bebekler Jelly look serisinden ;) Jelly look adı üstünde jel gibi görünen ojelerden oluşuyor.Daha parlak ve jelimsi bir görünümleri oluyor. Bu serideki ojelerin fırçaları yassı fırçalardan,en sevdiğim !


Bunlar ise Quick dry serisinden efenim ;) 60 saniyede kurudukları iddia ediliyor. İçlerinden ilk maviyi sürmeyi düşünüyorum,bakalım cidden 1 dk.içinde kuruyacak mı :))


Toplu swatchları ;)


Yeni ürünler Flormar kiosklarında yerini almış,oralardan ulaşabilirsiniz. Sitesinde henüz satışa girmemişti son baktığımda ama takipte kalın tabi ki de http://www.flormar.com.tr
1 yorum:

What's Next dedi ki...

jelly look serisi müthiş görünüyor! özellikle sağdaki üç rengi çok beğendim ama petrol yeşilinde fırçadan kaynaklı dalgalanma mı var, yoksa gözlerim mi beni yanıltıyor? yorumuna göre en yakın kiosk'a doğru harekete geçeceğim de ^.^

Yorum Gönder