21 Ocak 2014

Son yaptığım online alışverişler

   Son 1 hafta içinde elime geçen bazı alışverişlerimi göstereceğim bu postta arkadaşlar ;) Öncelikle,aralık ayında ilk kez sheinside sitesinden alışveriş yaptım çünkü bu kabanın rengine görür görmez vurulmuştum ve fiyatı da baya uyguna geliyordu. Facebook üzerinden siteye giriş yapanlara ekstra %20 indirim vardı. Kaban 77 tl.ye gelmiş oldu bana :) Yaklaşık 1 ay sürdü elime ulaşması. Kalite umduğumdan da iyi çıktı bu fiyata ,şaşırdım açıkçası. Rengi ve görüntüsü tamamen sitedeki gibiydi. Standart beden bir kaban ama geniş kesim olduğundan gayet rahat oldu bana .

   Gördüğünüz gibi renk tam anlamıyla müthiş ve benlik ! <3 Mavi-mor canlı bir rengi var.Ayrıca içinde pembe kırcılları mevcut. Çok çok sevdim !Diğer bir siparişim ise dün elime ulaşan Defacto çantam. Defacto'nun kendi sitesinden aldım bunu da.İndirimde 25 tl.ye görüp,rengine de bayılınca dayanamadım :) Tek kötü yanı,derisi yumuşak olduğundan içi boşken omza takınca ,kıvrılıp yamuluyor çanta,şekli bozuk duruyor . Fotodaki halinde içinde 3 tane atkı var,düzgün dolgun dursun diye doldurdum içini ve büyük ihtimal içinde en azından 2 atkı varken kullanacağım çünkü yamuk yumuk durup kıvrılan çantalar hiç hoşuma gitmiyor. Bunun dışında gayet beğendim. Çok tatlı bir petrol yeşili/mavisi.


Son siparişim ise bugün elime ulaşan,çooook beğendiğim Collezione botlarım <3 Bu botları aslında geçen haftasonlarından birinde Forum Bornova'da ,mağazada yakından görüp incelemiştim. Ama o an 70 tl.olduğundan ve hiç bota ihtiyacım olmadığından denemeden bırakıp gitmiştim. Ama geçen hafta Collezione'un sitesinde tüm ayakkabı ve botlarda %30 indirim olduğunu görünce,bu botu buldum ve kaçırmak istemedim,aldım :) Normalde zaten 110 tl.den 70e düşmüştü,indirimle birlikte kargo dahil 52 tl.ye almış oldum. Ayakta duruşu da çok güzel ve gayet rahat. Çoook sevdiiiim :)


5 yorum:

secoz dedi ki...

Kabana bayıldım :) Güle güle kullan hepsini canım!

svieri doroga dedi ki...

ay hepsi kendi içinde bir hoş merak ettim nasıl kombinler yapıyorsun =)

Junkhead dedi ki...

secoz,sağol canım kaban cidden harika :)

svieri doroga, instagramdan takip edersen zaman zaman kombinlerimi görebilirsin canım :)

*ssdesignbutik dedi ki...

waow botlara bayıldımm güle güle kullan tatlım ayrıca o kaban ne şeker öyle !!!

Junkhead dedi ki...

Sağol canım ben de bayıldım hepsinee :D

Yorum Gönder