04 Nisan 2013

"Stoğunu göster" mimi

    Bu sefer kimse beni mimlemedi,ama ben yapmak istedim :P Kısa ve öz bir post olsun istedim. Bu da benim stoğum :)) Fotoğrafı yeni sekmede açıp yakından inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz ürünler olursa sorun arkadaşlar ...


Bu mimi yapmamış olan,isteyen herkes yapabilir ..

7 yorum:

MadamB Fashion dedi ki...

oo senin stok baya iyiymiş :)

Bifincankahve dedi ki...

Ben stok yapamıyorum yaa takıntılıyım resmen :( gerekli bir stok ama seninki :)

Junkhead dedi ki...

MadamB, hehehh evet hepsini bir araya getirince bana da öyle geldi :))

Bifincankahve,niye stok yapamıyorsun ?? :) Valla indirimde falan,ya da çok kullandığım ürünleri stoklamayı seviyorum hehehh . Bazen dışarı çıkmak istemezsin o ürünün bitmiştir. İşte o zamanlarda yedeğin olması çok iyi oluyor :D

Meltem dedi ki...

oo çok iyi sağlam stok:) isana lippen ve isana hindistan cevizli biseş var krem mi nedir bu ikisi bilgi verir misin canım hindistan cevizi mükemmel kokar:)

Junkhead dedi ki...

Hehehh sağol Meltem :) Isana lippen olan dudak nemlendirici,hindistan cevizli olan ise duş jeli. Bunlar Rossmann'ın kendi markası olan Isana . Bir tek Rossmannlarda satılıyor yani. 2 ürün de favorilerimdendir,sürekli alırım ;)

Meltem dedi ki...

off duş jeli mii harika:) rossmann da kemeraltında var bi tek yaa umarım yolum düşer de uğrarım canım sağol cevap için:)

Junkhead dedi ki...

Sen de mi İzmir'desin :)) Rossmann Karşıyaka çarşıda da var,ben hep ordakine gidiyorum yakın olduğundan. Haberin olsun ;) Duş jeli evet, 2-2,5 tl.gibi bir fiyatı var ama performans ,kokusu çok iyi !

Yorum Gönder