05 Nisan 2013

R.I.P LAYNE and KURT

      Her sene 5 nisanda yaptığımı yapıyorum .. Bugün Layne ve Kurt'ü anıyorum .. İkisinin de ölüm yıldönümü. Rahat uyusunlar ...
9 yorum:

Adsız dedi ki...

Bunu yapmayacaktın:( ben kaç yıldır ağlamamak için down in a hole dinlemem biliyor musun? ikisi de rahat uyusun:(

Ah ah Wake up Layne diyorum olmuyor bu satırlarımı okuyanlar manyak sanacak beni ama düşüncem tam olarak budur:(

Adsız dedi ki...

27'nin laneti...
Umarım oldukları yerde keyifli vakit geçiriyorlardır

makyajblogum dedi ki...

Vay be şu anda onların öldüğü yaştan büyüğüz! Ne günleri...90'lar ah ahhh!

Junkhead dedi ki...

mor rimel,orda hep beraber takılıyorlar zaten :)

makyajblogum,canımcım evet Kurt'ün öldüğü yaştan büyüğüz ama Layne 35inde ölmüş .

Sheena Punk dedi ki...

iyi uyu kızgın meleğim..

layne staley, belki de dünyanın en kırık kalbine sahip insanı. mükemmel bir ses, mükemmel şarkı sözleri..

nişanlısı demri öldükten sonra hiç eskisi gibi olamamıştı zaten, öldüğünde yanına gitmiştir, mutludur şimdi belki. acı olan ölmesi değil, öldükten belki de 2 hafta sonra bulunması, 2 hafta sürede kimsenin arayıp sormaması, akla bile gelmemesi..

alice in chains hayatımın grubu oldu, layne staley hayatımın sözlerini yazmış sanki."if I can't be my own, I'd feel better dead" diyerek susmak ve sana da bu günü hatırladığın ve hatırlattığın için teşekkür etmek istiyorum.

P.S: blogunu ilk gördüğümde dikkatimi en çok çeken nokta sağdaki layne staley fotoğrafıydı, sonra blogun adı da anlam kazandı zaten kafamda.

Junkhead dedi ki...

Sheena Punk, ne güzel yazmışsın. Duygulandım :( Alice in chains benim de hayatımın grubu,gerçi biraz geç keşfettim 2005 yılı gibi ama Layne'in sesini o ilk duyduğum andan itibaren vazgeçemedim. Layne'deki ,o aynı anda hem hüznü hem de kızgınlığı hissettiren sesi bir daha da hiç bir solistte duymadım. Evet "Angry Angel" demiş zaten bir arkadaşı,kimdi hatırlamıyorum şuan ama. Tüm yaşadıklarını,çektiklerini her şarkıda hissettiriyor insana.. Etkilenmemek mümkün olmuyor onun sesinden. Her sene bu günü yadederim Aic ve Nirvana şarkıları ile ..

Junkhead dedi ki...

Buarada "If i can't be my own,i'd feel better dead" benim de favori sözümdür :) Hatta dövme olarak koluma yazdıracaktım ama başka zamana sanırım,yalan oldu biraz . Benim felsefem o sözün içinde gizli .

kızılcık çekirdeği dedi ki...

bu konu hakkında içimde birikmiş çok şey var ama burayı pisilememek için çok kısa keseceğim. 90lar karanlıktı, güzeldi, dürüsttü. tabi siz daha iyi bilirsiniz benden, en azından yaş itibariyle ama benim de gördüğüm bu. ne diyebilirim ki bugün ölüm kokuyor... ama staley ne demiş "my pain is self-chosen". bize laf düşmez bundan ötürü...

Junkhead dedi ki...

kızılcık çekirdeği,yorumun için sağol.. Bu postun altında böyle duygulu yorumlar görmek beni çok mutlu etti,aynı zamanda hüzünlendirdi .. Ayrıca istediğini yazıp içini dökebelirdin,aşkolsun ..

Yorum Gönder