18 Şubat 2013

Mor tonlarındaki makyajım

  
   Bugün yine böyle yumuşak tonlarda bir makyaj yaptım . Ürünlerin çoğunu artık biliyorsunuz zaten,son fotoda mevcutlar ;) Essence long lasting kalemlerle aşk yaşıyorum son zamanlarda. Hatta bugün dayanamadım,koyu mavisini de aldım. 4 rengi oldu elimde. Ha-ri-ka-lar !! <3 Göz içinde de kullanıyorum kahverengi ve siyahını,asla tamamen akma yapmıyor. Rengin büyük kısmı kalıyor .10 yorum:

özge dedi ki...

bu ara çok üşengecim makyaj fotosu bile ekleyemiyorum sende görünce aklıma geliyor:) essence kalemler çok övülüyor evet canım demek sende sevdin bende asansörlü yves rocherlar var biraz azalsınlar alıcam bende bunlardan..

Junkhead dedi ki...

Sevdim değil resmen aşığım bu Essence kalemlere :)) Valla benim de elimde bir sürü kalem var,ama iyi ki almışım.Süperleer canım ;)

özge dedi ki...

benim ilgimi en çok yeşili çekti aslına bakarsan birde mor renkte hiç kalemim yok yarın gidip alayım ikisini bu gazla:))

Junkhead dedi ki...

Hahaa al bence de adaşııım :D

*ssdesignbutik dedi ki...

o o maskarayı bende kullanmıştım memnum kalmıstım ama sonrasında maybelline sarı dobik maskarasına vuruldum :) Kalemleri denemem lazım o zaman akmıyorsa öyle birşeye ihtiyacım var. çook güzel olmuşsun yine :D

Junkhead dedi ki...

Ayy bu maskara artık satılmayacak biliyor musun canım,üretimden kalkmış :( Çok üzülmüştüm ama neyse artık başka Maybellinelerle yoluma devam ediyorum :D Kalemlere aşığım,koyu mavisini de aldım dün <3 Süperler,mutlaka al !!

j.d. dedi ki...

Seni mor sever seni :D
Kalemleri twittede çok övdün gidip alacağım sayende :D

Junkhead dedi ki...

Hihihihii :P Valla sorma canım kalemlerle aşk yaşıyorum,hayatımda ilk kez bir kalemin 4 rengini aldım :)) Pişman olmazsın,al bence de .

Rainbow Gatherer dedi ki...

essence kajal pencil ise bende durmuyor biliyormusun hep akıyor :( ama belki seninkiler farklıdır. bende essence ruj aldım ctesi gunu ilk kez cok begendim =)

Junkhead dedi ki...

Canım,bu kalemler kajal olanlardan değil zaten ;) Bunlar asansörlü,long lasting diye geçen kalemler . Mutlaka al dene derim . Kajaldan bej gibi olan var bende,göz içime kullanıyorum ama onlar pek kalıcı değil evet.

Yorum Gönder