08 Ocak 2013

(video) Son kozmetik alışverişlerim ve teşekkürler :)

   Yeni bir alışveriş videom var ;) İyi seyirler herkese ...


10 yorum:

mmerwe dedi ki...

tüm içtenliğimle bir şey söylemek istiyorum, tabi ki tercih yine sizin; youtubeda video izlemeyi seviyorum ve gerçekten uzun bile olsa sizin de videolarınızı keyifle izliyorum.. alışveriş videoları dışında ürünleri fotoğrafları ile ekleseniz? aynı postun altına olabilir ya da farklı bir post olarak olabilir. yani bloga girdiğimde o an video izleyemesem bile ürünleri görmek iyi olur sanırım. zaten youtube kanalınızda takipçinizim ve fırsat buldukça videolarınızı izliyorum ancak fotoğraflı alışveriş postlarının da ayrı bir zevki oluyor :)
bu sadece bir öneri tabi ki :)

Junkhead dedi ki...

Yorumun için çok teşekkürleer ;) Alışveriş videolarından sonra fotoğraflarıyla da ayrıca post yapıyorum zaten canım,sen atladın sanırım ya da denk gelmedin :)) Önce videosunu koyuyorum,daha sonra post olarak yayınlıyorum fotolu. Bu ürünlerin de fotoğraflarını çekeceğim bugün,bu gece veya yarın eklerim bloga ;) Güzel sözlerine çok mutlu oldum .

uzunincekivircikk dedi ki...

Güle güle kullan canım. Ya ben catherine arley e mail attım silky touch pudranın hangisi tenime uyar diye ama bana dönmediler :/

Junkhead dedi ki...

Sağol canım ;) Ne zaman mail attın ya dönerler merak etme yaa .. Youtube videomun altına da yorum yapsan aslında,izlerlerse görürler ordan :D

uzunincekivircikk dedi ki...

youtube a yorum yapamıyorum kii :(

Junkhead dedi ki...

Canım dönerler mutlaka sıkma canını ;)

Belle Amie dedi ki...

hemenn abonen oluyorum :)

Junkhead dedi ki...

Belle Amie,teşekkürleer ;)

Aycelce Hayat dedi ki...

ne kdar güzel bir durum bu,insanı sevindiriyor. genelde firmalar hiç maillere cevap bile vermezken onların seninle irtibata geçip kaldı ki senin yanlışlıkla seçtiğin yani onlardan kaynaklanan bir durum olmamasına rağmen hemen telafi edilmiş. BÖYLE işini güzel yapıp müşteri memnuniyetini dikkate alan frmaların olduğunu duymak güzel, güzel günnlerde kullan .

Junkhead dedi ki...

Aynen canım ya takdir ettim valla CA'yı :) Onların hatası olmadığı halde bana tekrar yolladılar ürünleri,çok şaşırdım mutlu oldum. Keşke her firma böyle olsa .. Teşekkürleeer ;)

Yorum Gönder