12 Mayıs 2012

Cecile - 87

  
   Bu Cecile ojeyi geçen gün aldım . Migros'ta dolanırken, oje sepetinde dikkatimi çekti kerata :D Daha önce hiç denk gelmemişim bu ojeye,şaşırdım açıkçası . Hiç bir markada görmediğim bir renk kendisi . Çoooook sevdim ! Açık ton ojeleri sevmem bilirsiniz ama bu oje gözüme girmeyi başardı . Mavi-mor-pembe arası gidip geliyor rengi . Kıvamı biraz yoğundu,2 katta opak oldu . Kuruma hızı ise beni şaşırttı ;) Bulursanız alın derim,ben ba-yıl-dım !


10 yorum:

makeupwithstyle dedi ki...

Çok yakışmış canım <3 Renk çok güzel...

Junkhead dedi ki...

Sağol canım,ben de çok sevdiim :)

bennifer dedi ki...

aaa bende aldım geçen gün aynısını üst üste iki kere kullandım hemde bayılmıştım rengine :) seninle aynı zamanlarda aynı ojeleri alıyoruz farkında olmadan çok şaşırıyorum :)

Junkhead dedi ki...

bennifer, çok güzel ve farklı bir renk ama di mii :) Denk geliyor demek hehehh :D

bennifer dedi ki...

hiç görmediğim bi renk sürdüğümde hep ellerime bakıyorum çok güzel gerçekten:) ama cecile in kötü yanı ikinci kere sürmek istediğimde kıvamı biraz koyulaşmış oluyo ikinci ojesi bendeki bu da aynı mesela sende de oluyo mu?

Junkhead dedi ki...

Bende olmadı kıvamda koyulaşma canım . 1,5-2 senelik 2 tane Cecile ojem var,hala duruyorlar . Hatta bir tanesini birkaç ay önce sürmüştüm :)

bennifer dedi ki...

benim aldığım yerde sorun var demekki neyse güle güle kullan tırnaklarının bu boyuyla çok yakışmış renk ellerinde cok hoş ;)

Junkhead dedi ki...

Sağol canım :))

MISRA MERT dedi ki...

cecile 69 no koyu pembesi var bende cidden kuruma hızı süper diğer ojelerime elim gitmiyo hep bunu kullanıyorum :)

Junkhead dedi ki...

Mısra, cidden kuruma hızı çok iyi diğer ojelere göre :))

Yorum Gönder