31 Aralık 2011

Flormar - 425 & Golden Lady - 412 ;)

   Herkes yılbaşına kırmızılarla girer ben moooor :) Ama yılbaşına uygun olsun diye Golden Lady mor simlerle kombinledim tabi ki hehehh ... Bence çok hoş oldu ! 2 kat Flormar, tek kat da Golden Lady sürdüm . 10 tane foto oldu valla dayanamadım yine :)) İlk 5 foto gün ışığında flaşsız,diğer 5 ise flaşlı ... 


(Sol el küçük tırnağım kırılmıştı geçen hafta,geçen gün de sol el yüzük tırnağım kırıldı :/ mecbur yine garip şekillerde sağ elimi çekmek zorunda kaldım görüntü kirliliği olmasın diye :)
30 Aralık 2011

Blogumun 1. yaş çekiliş sonucunu açıklıyoruuuum :)

  

  Arkadaşlar, çekilişi biraz önce random.org aracılığıyla sonlandırdım ve kazanan şanslı izleyici ki hakkaten de şanslıymış ,49. yorumu bırakan suzan oldu :) Çekilişe 49 kişi katıldı ve kazanan 49. kişi oldu,çok ilginç de oldu hehehh .. Suzan'a birazdan mail atacağım, pzts.ye kadar ulaşamazsam yeni talihliyi belirleyeceğim . Arkadaşımızı tebrik ediyorum ;)

29 Aralık 2011

Dünkü ojemin üstüne Flormar Miracle U03 geçtim ;)

   Dün sürdüğüm Mavala Charm ojenin üzerine Miracle geçmek istedim . Ben bu şekli daha hoş oldu :) Seviyorum ışıltıları napayım hehehh ... Hem flaşlı hem gün ışığında çektim fotoları . İlk 4 foto flaşlı ,diğer ikisi gün ışığında flaşsız ;)


28 Aralık 2011

Mavala mini color oje - 205 Charm

   Bu minik ,luxybox kutumdan çıkan kullanacağım tek ürün oldu :) Hazır oje değiştirecekken bunu sürüp deneyeyim dedim . Ojenin mor çıkmasına çok sevindim zaten ,şaşırdım da hehehh ... İlk kez Mavala marka bir oje kullanmış oldum luxybox sayesinde ;) Ojenin sürümüne bayıldım diyebilirim . Fırça yumuşacık kayıp gidiyor tırnakta resmen . Çok yoğun ya da sıvı bir yapısı da yok, tam orta karar . 2 katta şişedeki rengini verdi . Bir an içimden "keşke bütün ojelerin boyu böyle miniş olsa" diye geçirdim :D Neden derseniz, insanın 100den fazla ojesi olunca 1 tanesi bile bitmiyor,hatta yarıya gelmiş hallerini bile göremiyor :) Ama hepsi mini boy olsa en azından çok sürdüklerimden bitenleri görür rahatlardım biraz . Neyse artık kadeeer :)) Fotolar flaşlı çekim .Aralık - Luxybox kutusu

   Aralık Luxybox kutum bugün elime ulaştı ;) Denemem için bu kutuyu yollayan Luxybox'a teşekkür ediyorum öncelikle . Kutuya gelecek olursak ... Açıkçası insan bir elinde olmadan diğer kutularla kıyaslama yapıyor . Öyle yapınca da bu kutu baya sönük kaldı bana göre :( İçinde biri sample olmak üzere 5 ürün var ve ürünlerden tek kullanabileceğim oje oldu . Ürün sayısı ilk kutuya göre bence az . Sample ürünü üründen saymıyorum malesef . Hesaplama yapınca en fiyatlı ürün gece yüz kremi oluyor sanırım en azından 80 tl.ya geliyordur ama benimle alakası olmayan bir ürün . Önce kutuya bir bakalım :
   İçindeki ürünlere gelirsek :


1- Lierac Paris Mat Chrono - Emulsion Hydratant (sample 3 ml.)
2- Lierac Exclusive Intense Nuit Creme ( 15 ml.)
3- Mavala mini color oje (5 ml.)
4- Rausch Renk Koruyucu Şampuan ( 25 ml.)
5- Rausch Avokado Yoğun Bakımı ( 30 ml.)

   Ürünler içinde en hoşuma giden tabi ki oje oldu :) O kadar oje rengi içinde bana mor gelmiş,görünce şaşırdım sevindim hehehh .. Lierac gece kremini anneme vereceğim . Rausch ları ise kullanabileceğimi sanmıyorum . Yoğun bakım kremi nemlendiriyormuş saçları ama ben yağlı saçlara sahibim . Malesef bana uygun olmadı . Kutunun süslemesi ve görüntüsü gayet hoş olmuş . Yılbaşına özel altın rengi kar tanesi süs koymuşlar,çok cici :) Genel olarak,ben luxybox'ın kendini daha da geliştirmesini,ürün sayısını arttırmasını ve kişiye özel ürünler yollamasını tavsiye ediyorum . Ayda 19 tl.ya Luxybox!a üye olmak isterseniz sizi buradan alalım ;)

26 Aralık 2011

Gabrini Diamond - D 65

   Bu ojeyi yaz aylarından birinde Bospa'da dolanırken görüp almıştım . Normalde yeşil ojelere karşı bilemediğim bir çekingenliğim var :) Hep söylerim, tek sevdiğim bana yakışan yeşil oje Alix Avien'in zümrüt yeşilidir . Onun dışında hangi yeşili merak edip denediysem garipsemişimdir tırnaklarımda :) Sanırım zümrüt yeşili de en koyu yeşil tonlarından biri olduğu için yakışıyor bana . Bu yeşil Gabrini Diamond'ı da ilk sürüşüm oldu . Aslında hoş sanki ama yine de garipsedim hahaa :D İçinde altın rengi ışıltılar mevcut . Bu Diamond serisinden bir de süper bir mavi almıştım en son . Onu da ilerleyen günlerde sürmeyi düşünüyorum . 2 kat sürdüm ve fotolar flaşlı ...
Sanırım bu ben oluyorum :D

   Cips canavarı !! :)))))

:)))

 

Kolye ve yüzüklü hediye çekilişimde son 4 gün !

  


  Arkadaşlar ,kendi ürünlerimden hediye edeceğim önceki çekilişim cuma günü sona eriyor ;) Hala katılmak isteyenler varsa şansını deneyebilir . Katılmak için buradan ;)Hediye çekilişimin kazananı belli oldu !!!

  


  Arkadaşlar ojelerin ağırlıkta olduğu hediye çekilişimin kazananı belli oldu ;) 94 kişi katıldı ve random.org ile belirledim kazananı . Yorum bırakan 78. izleyici şanslı kişi oldu :)  Kazanan arkadaş 'Ezginin Günlüğü' !! Ben kendisine bu postu yazdıktan sonra mail atacağım, 2 güne kadar kendisine ulaşamazsam bir çekiliş daha yapacağım . Ezgi'yi tebrik ediyoruz :))