29 Mayıs 2011

Bugünkü göz makyajım

   Bugün böyle bir göz makyajı yaptım morlu morlu :) Ten makyajım olmadığı için gözümü koydum sadece, benlerimi ve yakın çekimden dolayı kenardan fırlayan birkaç tel kaşımı kaale almayın :D
28 Mayıs 2011

Alix Avien 168 + Alix Avien siyah çatlayan oje ;)

   En sonunda Alix çatlayanımı sürme fırsatını buldum ! Alalı 2 ay falan olmuştur ama hiç kullanmamıştım . Bugün mor sürmüşken üzerine siyah çatlayan iyi gider dedim böyle birşey oldu . Bazı tırnaklarıma iyi sürememiş olabilirim, ama karşıdan pek de kötü durmuyor sanırım :) Bakalım nasıl olmuş ...


Elanor'dan çok güzel bir çekiliş !!

   Elanor Tiwele adlı blog sahibi çok hoş renklerde oluşan farlarla dolu bir çekiliş düzenliyormuş ;) Katılmak isteyenleri buradan alalım !


25 Mayıs 2011

Bugünkü Bospa mallarım :)

   Bugün Bostanlı pazarımıza gittim ve bunlarla döndüm eve ;) Catherine Arley allıkların renkleri çok hoşuma gittiği için aldım . Terracotta olan 6 ,ikili olan ise 5 tl.ydı . C.A nin allıkları da şu meşhur pudrası gibi çok güzel kokuyor :D Bir de Elite markası da çatlayan oje çıkarmış . Golden Rose da çıkardı ama daha onları görme fırsatım olmadı . Ben Elite bulmuşken kırmızısını alayım dedim :) 4 tl. o da ... Küpeleri ve yüzüğü de 1er tl.dan aldım . Kulakta duruşları çok hoş :))
21 Mayıs 2011

Kendime yaptığım 2 tasma :))

   Dün Karşıyaka çarşıdan, tasmalarım için çok güzel kurdele çeşitleri aldım :) Çok mutluydum kurdele cenneti keşfettiğim için :))) Dayanamadım bugün de 5 tane tasma yaptım yeni malzemelerle . 3 tanesini satış için yaptım, 2 tane de kendimeee ! Övünmek gibi olmasın ama kendime yaptıklarım muhteşem oldu,bayıldım aşık oldum resmen :D Yeni modellere göz atmak isterseniz ---> tıktık  Bu ikisi de benim fıstıklarım ;)


200. izleyiciyi geçme şerefine 2. blog çekilişim !!!

    Eveeeet heyecanlı an geldi !! :) 200 izleyiciyi geçince bunun şerefine 2. blog çekilişimi yapacağımı bilen biliyordur . Herşey hazır, hediyeleri de seçtim şanslı izleyici için :D (yarışma programı gibi oldu,şanslı izleyici hahahh ) Acaba şanslı izleyici kim olacaaaaak ? Önce bir hediyeler neymiş göz atalım ;)    Hediyeleri bir sayalım bakalıııım :)

- Çok cici renklerde ince bir şal-fular (sizin için seçtim)
- Mavi leopar desenli el çantası (içi göz gözdür,para,kimlik,vb. koymak için uygundur. Sizin için seçtim)
- 3 adet yurtdışından getirttiğim lipbalm,biri gloss şeklindedir (sadece denenmiştir,kullanılmadı onun dışında)
- Maybelline Color Sensational Wooden Brown ruj (sadece 1-2 kere denendi )
- L.A Color baked eyeshadow (Cherryculture'dan almıştım,ama hiç kullanmaya fırsat gelmedi )
- Golden Rose,Elanor ve Flormar nail art ojeler :) ( Flormar hiç kullanılmadı,diğer ikisi de bir kez kullanıldı )
- Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Potion of love vücut losyonu
- Avon çift taraflı lipgloss (Sadece 1 kere denendi )
- Kendi el yapımım olan çok şirin kiraz küpeler ve yüzük :)) (yüzük her parmağa göre ayarlanabilmektedir )

    Veee gelelim herkesin bildiği şartlara :

- Bloguma izleyici olmanız,
- Çekilişimi varsa blogunuzda duyurmanız,
- Facebook profilinizde çekilişimi duyurmanız,
- Facebook pasaj dükkan sayfamı beğenmeniz, buradan tıktık ;)
- Son olarak da çekilişimi duyurduğunuza dair facebook ve blog linklerinizi ad-soyad ve mail adresinizle birlikte yorum olarak bırakmanız .

    Çekiliş 2 hafta sürecektir, 4 Haziran cmts. günü akşam saat 22:00de sona erecektir ! Kazanan arkadaşımız random.org ile belirlenecektir ve yine blogumda duyurulacaktır . Herkese bol şans :)

19 Mayıs 2011

MORjinal pasajda yeni tasma modelleri !!

   Arkadaşlar ,pasajıma yeni çok şık tasmalar ekledim ! Tasma sevenlerin mutlaka göz atması gerekir ;) Hepsi benim tasarımım ve el yapımımdır . Pasajıma ulaşmak için sizi buradan alalım :))14 Mayıs 2011

Gereksiz morlu bir post :)

   Mor manyağı olduğumu artık bilmeyen yoktur sanırım :) Çevremdeki herkes de bildiği için genelde bana gördükleri mor şeyleri alırlar . Hediye alacakları zaman mutlaka önce moru var mı ona bakarlar :D Mordan ne zaman bıkacağımı merak da ederler ama bu çok ilginçtir ki ben mordan bıkacağımı sanmıyorum . Seneleeeer oldu sanırım 10 sene kesin olmuştur ve ben mordan vazgeçemiyorum napayım . Elimde olsa tüm dünyayı mora boyardım derdim bir zamanlar :)) Annemler Koçtaş'a gitmişlerdi,biraz önce eve geldiler ve odama doğru yaklaşıyorlardı fısır fısır . Anladım ki bana birşey almışlar onu vermek için geliyorlar . Daha kapımı açtıkları anda "Ne aldınız ?? Mor birşey mi aldınız bana ?" dedim,gülmeye başladılar "hemen de anlarsın" diye :D :D Ama aldıkları şey 40 yıl düşünsem tahmin edemeyeceğim birşey çıktı ! 3lü priz !! Evet aynen öyle :))) Artık odamın prizi bile mor , hahaa :D Bir insan mor 3lü prizi görünce bu kadar mı şaşırır ve sevinir ama beni görseniz gülerdiniz valla çocuk gibiydim . Duvarlarımla aynı tonmuş rengi de,çok sevdim :P Buarada prizden önce de annem çöp poşetim de mor olsun diye benim haberim olmadan mor çöp poşeti almıştı . Biliyorum çok komik ve saçma bir post oluyor ama canım istedi napayım . Mor çöp poşetimle de mor prizimin uyumunu da çektim bir fotoda . Merak edenler varsa (olur olur yani :) ,bu prizlerin başka renkleri de varmış cıvıl cıvıl, kırmızı ,yeşil,sarı,mavisi falan ,Koçtaş'ta bulabilirsiniz . 3lülerinin fiyatı 20 tl. imiş,4lüler de sanırım 30 tl. Bakalım fotolar nasıl :)) En son fotolar da netten bu prizin bulduğum diğer renkleri oluyor .


13 Mayıs 2011

Golden Rose - 54 oje

   Biraz önceki postta da dediğim gibi sürdüm hemen 54 noyu :) Bu ojemi çoook seviyorum gerçekten tam benlik bir renktir kendisi . Uzun senelerdir kullanırım bayılarak .Bittikçe tekrar alırım, favori mor ojelerimdendir . 2 kat sürünce rengini veriyor,aslında 3 kat bile sürülebilir ama 2 kat yeterli bu ojede ;) Bu rengi çok sevdiğim için bir sürü foto çektim ,dayanamadım :D

Blog çekilişime 3 izleyici kalaaa !!!

  


     Biraz heyecan yapayım :D Eveeeet, sadece 3 izleyici sonra 2. blog çekilişimi yapacağım arkadaşlar ! Daha önce de duyurduğum gibi 200 izleyicim olması şerefine yapacağım bu çekilişi :) Beni yalnız bırakmayan, hele hele yorumlarını eksik etmeyen izleyicilerime teşekkür ediyoruuum !

Golden Rose - 35 oje

   Bu oje renginden anlayacağınız üzere benim değil :) Belki anlamadınız ama neyse ,hani genelde koyu tonların insanıyım ya belki anlayan olur diye söyledim :D Annem 3 tane oje almış kendine,bugün poşette dikkatimi çekti bunun rengi . Kendisi alırken gümüş tonu gibi sanmış sanırım ama sedefli beyaz bir tonu var . Merak ettim tırnakta nasıl duruyor diye süreyim dedim . Ama akşam olunca sildim tabi ,böyle açık renkle dışarı çıkmam :)) En sevdiğim mor Golden rose umu süreceğim birazdan 54 noyu . Bu 35i de denemişken sizler için fotoladım . İlk 3 foto flaşsız,diğerleri flaşlıdır efenim ;)


10 Mayıs 2011

Yeni mor cicilerim

    Mor saatim son focalprice alışverişimden gelen saat ;) İlk 3 parça daha önce gelmişti,saatim sonradan yollandığı için ona daha geç kavuştum ama diğer focalprice saatlerim gibi bunu da çok sevdim ! Tam benlik zaten :D Mor puanlı siyah saat yüzüğü Eminönü köprüaltındaki bir tezgahtan aldım 5 tl.ya . Duruşu hoşuma gitti,karşıdan yüzük gibi de duruyor hem belli olmuyor saat olduğu . Veeee mor çantamı da sanırım Atlas pasajından almıştım,pasaj ismini karıştırmış olabilirim ama :) Kuzenle bu çantaları görür görmez atladık . O grisini ,ben de morunu aldım . Çok orjinal şirin birşey ,çok sevdim . Küçük olduğuna da bakmayın ha içine baya birşey sığıyor ;)