19 Kasım 2011

Flormar ultra lasting - 05

   Bu oje benim çok eski parçalarımdan biridir . Yani renk olarak :) Gerçi sürdükten sonra emin olamadım bu oje düşündüğüm oje miydi ama neyse :D Ben bu ojeyi eskiden bittikçe bozuldukça alırdım ama bordo sanıyordum ya da bu benim sandığım oje değil :))) Valla kafam karıştı . Bordoydu diye sürdüm ama pembemsi durdu . Neyse artıııık ,yine de güzel bir renktir kendisi pek bir özelliği olmasa da .. 2 kat sürdüm,fotolar flaşlı :6 yorum:

Nilgün Komar dedi ki...

renk artık klasik olmuş değilmi..
tırnak uçlarını biraz daha düz yapsan nasıl olur acaba

özge dedi ki...

bende bu rengi almıştım bir ara hemde bordo diye:)) çıkan rengide hiç beğenmedim,mesela rujda böyle ara değişik renkleri çok seviyorum ama ojede sevmedim:(

sevda s. dedi ki...

Gerçekten pembemsi durmuş, şişe de daha farklı. Senin sevdiğin bordo bu değildir bence :)

Junkhead dedi ki...

Nilgüncüm aynen klasik olmuş artık . Tırnaklarımı nedense yuvarlatılmış seviyorum,küt hiç denemedim. Törpü kullanamayan bir insanım, nası küt yapılır bilmiyorum da :))

Adaşım, sen de mi bordo sandın hehehh :D

Sevdacım, birşey farkettim . Fotolar flaşlı olduğundan da pembemsi çıkmış ama fotoları çektikten sonra gece ve bugün bütün gün bordo gördüm ben bu ojeleri :))) Garip birşey :D

sJ dedi ki...

bu rengi çok seviyorum, ben de golden rose un bu tonlarda mat ojesine taktım bu aralar :)

Junkhead dedi ki...

sJ, evet aslında renk fena değil ama daha 1 gün tırnağımda durmadan garipleştiler bozulma oldu :( 2 kat sürdüğüm halde dalgalı bir görünüm oldu birkaç tırnağımda. Sanırım kıvamı bozulmuş .

Yorum Gönder