18 Mart 2011

Ebay elbise siparişim

   Dün ebay'den 2 elbise sipariş verdim. İlk kez netten elbise aldım giib bir durum oldu :) Göz kararı seçtim ikisini de M beden,zaten beli lastikli esnek modeller . Ben de genelde M giyiyorum,herhalde olur diye düşündüm . Fiyatları da uyguna geldi,ikisini kargo dahil 52 tl.ya aldım . Satıcı da bu ;) Pek yazlık elbisem yoktu,umarım olurlar üstüme güzel durur hadi bakalım ... Bunları aldım ,nasıllar sizce ??


4 yorum:

makeupwithstyle dedi ki...

Güle güle giy canım, çok uygun olmuş fiyatları :) özellikle üstteki modeli çok beğendim ben!

Junkhead dedi ki...

Sağol canım :) Hadi ya üsttekini beğendin mi ? Diğeri daha hoş duruyor aslında ama ilkini de renkli desenli bir elbisem olsun diye aldım. Anneme beğendiremedim onu gösterdim de :D Bir beğenen çıktı,sevindim valla :)) Bir gelsinler de,canlı canlı fotolar bir post yaparım .

makeupwithstyle dedi ki...

Diğeri de güzel canım ama üstteki bana daha bi rahat gözüktü...hem spor hem de şık/şirin bir elbise, hani böyle tam yazlık yerde rahat rahat giyilebilecek türden :) ay canlı canlı fotolarla eminim daha da güzel olacaklar :)

Junkhead dedi ki...

Evet dediğin gibi canım ilki renkli menkli olduğu için de daha rahat giyilebilecek bir model,diğeri şık da giyilebilir. 2 tarz da almış oldum :) Valla bir gelsinler de merak ediyorum çok ehehh

Yorum Gönder