25 Kasım 2010

Mad Season - Live At The Moore - Long Gone DayBen bu şarkıya ölürüm yaa,dinleyin bana hak vereceksiniz ... Şu enstrümanların seslerinin güzelliğine bi bakar mısınız oof oofff ... Defalarca dinlerim de bıkmam ben bu şarkıdan !!

4 yorum:

makeupwithstyle dedi ki...

90'ların grunge akımını severim,o dönemin müzikleri bana daha çok hitap ediyor...bu arada bu şarkı Kurt Cobain'in seslendireceği bir şarkı olabilirmiş yani... :)

Junkhead dedi ki...

Grunge sevdiğine sevindim :) Ama grunge müziği sadece Nirvana ve Kurt ile sınırlandırmamak lazım . Ben daha çok Alice in chains ciyim ... Bu videodaki de Alice in chains,Pearl jam ve Screaming trees gruplarından elemanların oluşturduğu grup Mad season ;) Alice in chains'in rahmetli vokalisti taptığım adam Layne Staley ve Screaming trees grubunun vokalisti Mark Lanegan birlikte söylemiş bu şarkıyı. Amma konuştum ama sevdiğim konular olunca böyle susmuyorum ben hahaa :D Yani sonuç olarak tavsiye ederim Nirvana harici diğer grunge gruplarını da dinlemeni,Pearl jam zaten biliyosundur,onun dışında Alice in chains,Mudhoney,Screaming trees,Stone temple pilots,Soundgarden ve Temple of the dog'u sana önerebilirim ;)

makeupwithstyle dedi ki...

Kesinlikle katılıyorum sana, grunge akımına katkıda bulunan bir sürü grup var,ben ilk nirvana ile başladım o yüzden onun yeri bende ayrı...Açıkcası eskiden daha çok dinlerdim bu tarz grupları, şimdi biraz da yeni şeyler üretilmemesinden dolayı son yıllarda daha çok alternatif rock, hard rock ve metal müziğe kaydım. Yinede söylediğin grupların çoğunu dinledim ve hala da severek dinliyorum :)
Sevgiler,

Junkhead dedi ki...

Çok sevindim şuan blogumu izleyen ve benim gibi grunge seven dinleyen biri olduğuna ya :))

Yorum Gönder